Dell PowerEdge R740xd Grade A
Марка: Dell
Модел: PowerEdge R740xd
Кутия вид: Rack Mount 2U
Статус: Grade A
Процесор: 2x Intel Xeon 24-Core Gold
Процесор честота: 6252 2100MHz 35.75MB
Памет обем: 128MB
Памет тип: RDIMM DDR4
Storage обем: No storage
Storage стандарт: SAS 3.5"
Вид мрежова карта: 2-port 1Gb Ethernet, 2-port 10Gb Ethernet rNDC
Storage поддръжка: 12x 3.5"
RAID Controller: PERC H730P/2GB with BBWC
PSU: 2x 750W Platinum
Управление: iDRAC9 Enterprise
Модел: PowerEdge R740xd
Кутия вид: Rack Mount 2U
Статус: Grade A
Процесор: 2x Intel Xeon 24-Core Gold
Процесор честота: 6252 2100MHz 35.75MB
Памет обем: 128MB
Памет тип: RDIMM DDR4
Storage обем: No storage
Storage стандарт: SAS 3.5"
Вид мрежова карта: 2-port 1Gb Ethernet, 2-port 10Gb Ethernet rNDC
Storage поддръжка: 12x 3.5"
RAID Controller: PERC H730P/2GB with BBWC
PSU: 2x 750W Platinum
Управление: iDRAC9 Enterprise
| Technical | |
| PSU | 2x 750W Platinum |
| RAID Controller | PERC H730P/2GB with BBWC |
| Storage обем | No storage |
| Storage поддръжка | 12x 3.5" |
| Storage стандарт | SAS 3.5" |
| Вид мрежова карта | 2-port 1Gb Ethernet, 2-port 10Gb Ethernet rNDC |
| Кутия вид | Rack Mount 2U |
| Марка | Dell |
| Модел | PowerEdge R740xd |
| Памет обем | 128MB |
| Памет тип | RDIMM DDR4 |
| Процесор | 2x Intel Xeon 24-Core Gold |
| Процесор честота | 6252 2100MHz 35.75MB |
| Статус | Grade A |
| Управление | iDRAC9 Enterprise |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 6 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 6 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦ |
| "Употребяван" | 3 МЕСЕЦА |
| "НОВ" | 6 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
