IBM System x3250 M4 Grade A
Марка: IBM
Модел: System x3250 M4
Кутия вид: Rack Mount 1U
Статус: Grade A
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E3
Процесор честота: 1230 v2 3300MHz 8MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: UDIMM DDR3
Storage обем: 2x 300GB 10000rpm
Storage стандарт: SAS 2.5"
Вид мрежова карта: 2-port 1Gb Ethernet
Storage поддръжка: 4x 2.5"
RAID Controller: ServeRAID M5015/512MB with BBWC
PSU: 1x 300W
Управление:
Модел: System x3250 M4
Кутия вид: Rack Mount 1U
Статус: Grade A
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E3
Процесор честота: 1230 v2 3300MHz 8MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: UDIMM DDR3
Storage обем: 2x 300GB 10000rpm
Storage стандарт: SAS 2.5"
Вид мрежова карта: 2-port 1Gb Ethernet
Storage поддръжка: 4x 2.5"
RAID Controller: ServeRAID M5015/512MB with BBWC
PSU: 1x 300W
Управление:
| Technical | |
| PSU | 1x 300W |
| RAID Controller | ServeRAID M5015/512MB with BBWC |
| Storage обем | 2x 300GB 10000rpm |
| Storage поддръжка | 4x 2.5" |
| Storage стандарт | SAS 2.5" |
| Вид мрежова карта | 2-port 1Gb Ethernet |
| Кутия вид | Rack Mount 1U |
| Марка | IBM |
| Модел | System x3250 M4 |
| Памет обем | 32GB |
| Памет тип | UDIMM DDR3 |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E3 |
| Процесор честота | 1230 v2 3300MHz 8MB |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 6 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 6 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦ |
| "Употребяван" | 3 МЕСЕЦА |
| "НОВ" | 6 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
