Lenovo ThinkStation P330 Gen 2 Grade A-
Марка: Lenovo
Модел: ThinkStation P330 Gen 2
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Xeon 6-Core Е
Процесор честота: 2246G 3600MHz 12MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 42mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Slim Desktop
Операционна система:
NVIDIA Quadro P1000 4GB PCI-E 4xMini DisplayPort
Модел: ThinkStation P330 Gen 2
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Xeon 6-Core Е
Процесор честота: 2246G 3600MHz 12MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 42mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Slim Desktop
Операционна система:
NVIDIA Quadro P1000 4GB PCI-E 4xMini DisplayPort
| Technical | |
| Storage обем | 256GB |
| Storage размер | 42mm |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Slim Desktop |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkStation P330 Gen 2 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Процесор | Intel Xeon 6-Core Е |
| Процесор честота | 2246G 3600MHz 12MB |
| Статус | Grade A- |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
