Fujitsu Celsius W550 Grade A
Марка: Fujitsu
Модел: Celsius W550
Статус: Grade A
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E3
Процесор честота: 1245 v5 3500MHz 8MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: UDIMM DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 2.5 Inch SSD
Storage стандарт: SATA
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro K2200 4GB PCI-E DVI 2xDisplayPort
Модел: Celsius W550
Статус: Grade A
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E3
Процесор честота: 1245 v5 3500MHz 8MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: UDIMM DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 2.5 Inch SSD
Storage стандарт: SATA
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro K2200 4GB PCI-E DVI 2xDisplayPort
| Technical | |
| Storage обем | 256GB |
| Storage размер | 2.5 Inch SSD |
| Storage стандарт | SATA |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | Fujitsu |
| Модел | Celsius W550 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | UDIMM DDR4 |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E3 |
| Процесор честота | 1245 v5 3500MHz 8MB |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
