Dell Precision Tower 3640 Grade A
Марка: Dell
Модел: Precision Tower 3640
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i7
Процесор честота: 10700 up to 4.8GHz 16MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 512GB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: Slim DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro P2000 5GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader
Модел: Precision Tower 3640
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i7
Процесор честота: 10700 up to 4.8GHz 16MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 512GB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: Slim DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro P2000 5GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader
| Technical | |
| Storage обем | 512GB |
| Storage размер | 80mm |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | Dell |
| Модел | Precision Tower 3640 |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Памет обем | 32GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 10700 up to 4.8GHz 16MB |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
