Lenovo ThinkStation P340 Grade A
Марка: Lenovo
Модел: ThinkStation P340
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i9
Процесор честота: 10900K up to 5.30GHz 20MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 1TB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro P620 2GB PCI-E 4x Mini DisplayPort
Модел: ThinkStation P340
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i9
Процесор честота: 10900K up to 5.30GHz 20MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR4
Storage обем: 1TB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro P620 2GB PCI-E 4x Mini DisplayPort
| Technical | |
| Storage обем | 1TB |
| Storage размер | 80mm |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkStation P340 |
| Оптично устройство | NO OD |
| Памет обем | 32GB |
| Памет тип | DDR4 |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Процесор честота | 10900K up to 5.30GHz 20MB |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
