Lenovo ThinkStation P510 Grade A-
Марка: Lenovo
Модел: ThinkStation P510
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E5
Процесор честота: 1620 v4 3500MHz 10MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: RDIMM DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 2.5 Inch SSD
Storage стандарт: SATA
Оптично устройство: DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro M2000 4GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader
Модел: ThinkStation P510
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Xeon Quad-Core E5
Процесор честота: 1620 v4 3500MHz 10MB
Памет обем: 16GB
Памет тип: RDIMM DDR4
Storage обем: 256GB
Storage размер: 2.5 Inch SSD
Storage стандарт: SATA
Оптично устройство: DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
NVIDIA Quadro M2000 4GB PCI-E 4xDisplayPort Card Reader
| Technical | |
| Storage обем | 256GB |
| Storage размер | 2.5 Inch SSD |
| Storage стандарт | SATA |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkStation P510 |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Памет обем | 16GB |
| Памет тип | RDIMM DDR4 |
| Процесор | Intel Xeon Quad-Core E5 |
| Процесор честота | 1620 v4 3500MHz 10MB |
| Статус | Grade A- |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
