HP Z2 Tower G9 Workstation Grade A-
Марка: HP
Модел: Z2 Tower G9 Workstation
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Core i7
Процесор честота: 12700K up to 5.00GHz 25MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR5
Storage обем: 1TB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
Модел: Z2 Tower G9 Workstation
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Core i7
Процесор честота: 12700K up to 5.00GHz 25MB
Памет обем: 32GB
Памет тип: DDR5
Storage обем: 1TB
Storage размер: 80mm
Storage стандарт: M.2 NVMe SSD
Оптично устройство: NO OD
Кутия вид: Tower
Операционна система:
| Technical | |
| Storage обем | 1TB |
| Storage размер | 80mm |
| Storage стандарт | M.2 NVMe SSD |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | HP |
| Модел | Z2 Tower G9 Workstation |
| Оптично устройство | NO OD |
| Памет обем | 32GB |
| Памет тип | DDR5 |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Процесор честота | 12700K up to 5.00GHz 25MB |
| Статус | Grade A- |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
