Assembled Standard ATX Grade A-
Марка: Assembled
Модел: Standard ATX
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Pentium
Процесор честота: G3258 3.20GHz 3MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: DDR3
Storage обем: 500GB
Storage стандарт: 2.5 Inch SSHD
Оптично устройство: DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
ASUS Z97-P, PSU 600W
Модел: Standard ATX
Статус: Grade A-
Процесор: Intel Pentium
Процесор честота: G3258 3.20GHz 3MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: DDR3
Storage обем: 500GB
Storage стандарт: 2.5 Inch SSHD
Оптично устройство: DVD-RW
Кутия вид: Tower
Операционна система:
ASUS Z97-P, PSU 600W
| Technical | |
| Storage обем | 500GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSHD |
| Кутия вид | Tower |
| Марка | Assembled |
| Модел | Standard ATX |
| Оптично устройство | DVD-RW |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | DDR3 |
| Процесор | Intel Pentium |
| Процесор честота | G3258 3.20GHz 3MB |
| Статус | Grade A- |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
