Dell OptiPlex 7050 Grade A
Марка: Dell
Модел: OptiPlex 7050
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i5
Процесор честота: 6500 3200MHz 6MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: So-Dimm DDR4
HDD обем: 128GB
HDD стандарт: M.2 SATA SSD
Оптично устройство:
Кутия вид: Micro
Операционна система:
Модел: OptiPlex 7050
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i5
Процесор честота: 6500 3200MHz 6MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: So-Dimm DDR4
HDD обем: 128GB
HDD стандарт: M.2 SATA SSD
Оптично устройство:
Кутия вид: Micro
Операционна система:
| Technical | |
| HDD обем | 128GB |
| HDD Стандарт | M.2 SATA SSD |
| Кутия вид | Micro |
| Марка | Dell |
| Модел | OptiPlex 7050 |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR4 |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Процесор честота | 6500 3200MHz 6MB |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
