Lenovo ThinkCentre E93z Grade A
Марка: Lenovo
Модел: ThinkCentre E93z
Кутия вид: All-In-One
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i3
Процесор честота: 4130 3400MHz 3MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: So-Dimm DDR3
Storage обем: 120GB
Storage стандарт: 2.5 Inch SSD
Оптично устройство: Slim DVD-RW
Екран размер: 21.5"
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Операционна система:
Camera Wi-Fi Card Reader
Модел: ThinkCentre E93z
Кутия вид: All-In-One
Статус: Grade A
Процесор: Intel Core i3
Процесор честота: 4130 3400MHz 3MB
Памет обем: 8GB
Памет тип: So-Dimm DDR3
Storage обем: 120GB
Storage стандарт: 2.5 Inch SSD
Оптично устройство: Slim DVD-RW
Екран размер: 21.5"
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Операционна система:
Camera Wi-Fi Card Reader
| Technical | |
| Storage обем | 120GB |
| Storage стандарт | 2.5 Inch SSD |
| Екран Размер | 21.5" |
| Кутия вид | All-In-One |
| Марка | Lenovo |
| Модел | ThinkCentre E93z |
| Оптично устройство | Slim DVD-RW |
| Памет обем | 8GB |
| Памет тип | So-Dimm DDR3 |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Процесор честота | 4130 3400MHz 3MB |
| Резолюция | 1920x1080 Full HD 16:9 |
| Статус | Grade A |
| КЛАС НА ПРОДУКТА: | ГАРАНЦИЯ: |
| "А" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "А-" клас | 12 МЕСЕЦА |
| "В" клас | 3 МЕСЕЦА |
| "С" клас | 1 МЕСЕЦ |
| "Brand New" | 12 МЕСЕЦА |
| "с инсталиран Windows" | 12 МЕСЕЦА |
Повече за гаранцията на продуктите вижте ТУК (отваря се в нов прозорец)
