мрежови карти за сървъри и работни станции

мрежови карти за сървъри и работни станции
мрежови карти за сървъри и работни станции с цени от 15 лв. до 544 лв.
Покажи:
Сортирай по:

ALTIMA AT-2700FTX А клас

Марка: ALTIMA Модел: AT-2700FTX Статус: А клас Вид мрежова карта: Ethernet Fiber Стандарт: PCI Form Factor: Standard Profile P/N: ..

17 лв.

Apple APL-A1317 Dual Port А клас

Марка: Apple Модел: APL-A1317 Dual Port Статус: А клас Вид мрежова карта: 10/100/1000 Стандарт: PCI-E Form Factor: Standard Profile P/N: 630-9873 ..

93 лв.

Brocade 18601 Host Bus Adapter А клас

Марка: BrocadeМодел: 18601 Host Bus AdapterСтатус: А класВид мрежова карта: Стандарт: PCIeForm Factor: Standard ProfileP/N: 16Gbit for Server..

428 лв.

Brocade 815 Single Port Host Bus Adapter А клас

Марка: BrocadeМодел: 815 Single Port Host Bus AdapterСтатус: А класВид мрежова карта: 8Gbit Fiber OpticСтандарт: PCIeForm Factor: Standard ProfileP/N: 571520-011 for Server..

63 лв.

Cisco DS-SFP-FC4G-SW А клас

Марка: Cisco Модел: DS-SFP-FC4G-SW Статус: А клас Вид мрежова карта: 4Gbit Fiber Optic Стандарт: SFP Module Form Factor: P/N: 10-2195-01 ..

39 лв.

Cisco GLC-SX-MM А клас

Марка: Cisco Модел: GLC-SX-MM Статус: А клас Вид мрежова карта: 1Gbit Fiber Optic Стандарт: SFP Module Form Factor: P/N: 30-1301-02 ..

20 лв.

DELL Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 Dual Port А клас

Марка: DELLМодел: Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 Dual PortСтатус: А класВид мрежова карта: Стандарт: PCIeForm Factor: Standard ProfileP/N: E10G42BTDA 02094N 10Gbit for Server..

201 лв.

DELL Intel I350-T4 Quad Port А клас

Марка: DELL Модел: Intel I350-T4 Quad Port Статус: А клас Вид мрежова карта: 10/100/1000 Стандарт: PCIe Form Factor: Low Profile P/N: 9YD6K ..

118 лв.

DELL Intel X520 Dual Port Host Bus Adapter А клас

Марка: DELLМодел: Intel X520 Dual Port Host Bus AdapterСтатус: А класВид мрежова карта: 10Gbit Fiber OpticСтандарт: PCIeForm Factor: Standard ProfileP/N: 0VFVGR for Server..

179 лв.

DELL QLE2460 А клас

Марка: DELL Модел: QLE2460 Статус: А клас Вид мрежова карта: 4Gbit Fiber Optic Стандарт: PCIe Form Factor: Standard Profile P/N: 0PF323 ..

46 лв.

Emulex FTRJ-8519-1-2.5 А клас

Марка: Emulex Модел: FTRJ-8519-1-2.5 Статус: А клас Вид мрежова карта: 1Gbit Fiber Optic Стандарт: PCI-X Form Factor: Standard Profile P/N: Host Bus Adapter for Server..

20 лв.

Emulex LPE11000 А клас

Марка: Emulex Модел: LPE11000 Статус: А клас Вид мрежова карта: 4Gbit Fiber Optic Стандарт: PCIe Form Factor: Standard Profile P/N: for Server..

46 лв.

Emulex LPE11000-M4 А клас

Марка: Emulex Модел: LPE11000-M4 Статус: А клас Вид мрежова карта: 4Gbit Fiber Optic Стандарт: PCIe Form Factor: Standard Profile P/N: for Server..

46 лв.

Emulex LPE1150 А клас

Марка: Emulex Модел: LPE1150 Статус: А клас Вид мрежова карта: 4Gbit Fiber Optic Стандарт: PCIe Form Factor: Standard Profile P/N: ..

46 лв.

Finisar FTR-8519P-5A А клас

Марка: Finisar Модел: FTR-8519P-5A Статус: А клас Вид мрежова карта: 1Gbit Fiber Optic Стандарт: Form Factor: P/N: Short Wave Multi-Mode FC GBIC..

20 лв.